export

محصولات بلندا تا کنون به پنج کشور عراق، لبنان و قزاقستان، افغانستان و آفریقای جنوبی صادر گردیده اند . مدیر فروش بلندا با بیان این مطلب از عزم جدی این شرکت برای صادرات محصولات خود خبر داد. وی افزود: شرکت در نمایشگاهای خارجی و بازاریابی الکترونیک از برنامه های آتی این شرکت به منظور بدست آوردن بازارهای خارجی خواهد بود.

 

 

Star Quality Paris

انجمن ستاره کیفیت پاریس، شیرآلات اتوماتیک بلندا را به عنوان یکی از منتخبان جایزه ستاره طلایی کیفیت در سال 2015 برگزید. این عنوان ارزشمند که سالانه در هر کشور به یک تولیدکننده اهداء می گردد به دلیل بالا رفتن سطح کیفیت محصولات بلندا و رضایتمندی مصرف کنندگان توسط کارشناسان خبره انجمن ستاره طلایی کیفیت ارزیابی و به این شرکت اهداء گردید.

 

enamadشیرآلات اتوماتیک بلندا موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی گردید. دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن وتجارت یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در بالای سایت‌هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. ساماندهی سایت‌های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به‌خصوص B2C خواهد بود، به نحوی‌که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌که سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.

Integrated system

مدیر مالی شیرالات اتوماتیک بلندا از راه اندازی سامانه یکپارچه شیرآلات اتوماتیک بلندا (سیشاب) خبر داد. وی با اعلام این خبر افزود: راه اندازی این سامانه با سرمایه گذاری بالغ بر 200میلیون ریال صورت گرفته است و ارتباط تنگاتنگی بین شرکت، نمایندگان و مصرف کنندگان برقرار می کند. از خصوصیات این سامانه می توان به ایجاد باشگاه مشتریان، خرید آنلاین، مشاهده صورتحساب ها، فاکتورها و پرداخت های مالی نمایندگان بصورت آنلاین از هر نقطه دنیا، مدیریت ارتباط با مشتری، حذف کاغذ بازی، شفاف سازی و کاهش بروکراسی اداری شرکت اشاره کرد.

 

 

الصفحة 1 من 2