After sales service

مدیر خدمات پس از فروش بلندا افزایش تعداد سرویسکاران مجاز بلندا به بیش از 2 برابر سال 1394 را دستاورد مهم واحد خدمات بلندا اعلام کرد.وی افزود شیرآلات اتوماتیک بلندا داشتن محصولي بدون عيب و نقص را حق مصرف کننده مي داند و همواره در تلاش است تا حقوق مصرف کننده را رعايت نمايد. در اين راستا بلندا کليه محصولات الکترونیکی خود را تا 2 سال و کلیه محصولات اهرمی را تا 5 سال گارانتي مي نمايد تا مصرف کننده با خيالي آسوده نسبت به خريد محصولات شرکت اقدام نمايند.
واحد خدمات پس از فروش بلندا با کادري مجرب در تمامی مراکز استانها و بیش از 120 شهر دیگر در خدمت مشتريان و مصرف کنندگان محترم مي باشد.

Exhibition faucetشیرآلات اتوماتیک بلندا در پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران و در سالن انجمن صنفی شیرآلات بهداشتی ایران حضور یافت. مدیر فروش شرکت با اعلام این خبر افزود در این نمایشگاه بلندا از دو محصول روشویی فوق هوشمند و آشپزخانه شاوری لمسی رونمایی شد و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت. گفتنی است که این نمایشگاه از تاریخ 18 الی 21 مردادماه 94 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ساختمان تهران برگزار گردید.

newطراحی و تولید محصولات جدید کاهنده مصرف آب در دستور کار بلندا قرار گرفت. مدیرعامل شرکت بلندا با بیان این مطلب افزود با توجه به بحران شدید کم آبی در ایران، طراحی و ساخت محصولات کاهنده مصرف آب شامل سردوش کاهنده و پرلاتور کاهنده با خروجی ثابت در دستور کار واحد تحقیق و توسعه این شرکت قرار گرفت که با قالبسازی آنها در مرحله بعد، تولید آزمایشی این محصولات آغاز گردید و پس از گذراندن مراحل تست آزمایشگاهی بزودی وارد بازار خواهند شد. شایان ذکر است که با نصب این محصولات در منازل و مکانهای عمومی 50درصد در مصرف آب صرفه جویی می شود.

Integrated system

مدیر مالی شیرالات اتوماتیک بلندا از راه اندازی سامانه یکپارچه شیرآلات اتوماتیک بلندا (سیشاب) خبر داد. وی با اعلام این خبر افزود: راه اندازی این سامانه با سرمایه گذاری بالغ بر 200میلیون ریال صورت گرفته است و ارتباط تنگاتنگی بین شرکت، نمایندگان و مصرف کنندگان برقرار می کند. از خصوصیات این سامانه می توان به ایجاد باشگاه مشتریان، خرید آنلاین، مشاهده صورتحساب ها، فاکتورها و پرداخت های مالی نمایندگان بصورت آنلاین از هر نقطه دنیا، مدیریت ارتباط با مشتری، حذف کاغذ بازی، شفاف سازی و کاهش بروکراسی اداری شرکت اشاره کرد.

 

 

الصفحة 1 من 2